Obecné informace o technologii

Specialista na využití tepla

vytápění veškerých objektů průmyslové instalace dálkové teplovody do obcí sušárny dřeva a zemědělských komodit netradiční řešení využití tepla(seníky, výkrmny drůbeže, více »

Míchadla, čerpadla, kejdová technika

Čerpadla, kejdová technika dodávka a montáž kejdové techniky kompletní řešení skladování kejdy robustní technika pro maximální výkony nerezové materiály pro více »

Kogeneracní jednotky – prodej, servis

Provádíme kompletní instalace kogeneračních jednotek na bioplyn a zemní plyn – ať již do budovy či v kontejnerovém provedení. Samozřejmostí je vyhotovení veškerých projekčních více »

BioConter

Unikátní zařízení k rozmělnění vstupního materiálu pro bioplynové stanice pomocí mechanického tření a rázů.  Zvláště vhodné ke zpracování velkého množství senáží, sena, více »

Jak vybrat správnou technologii?

článek v PDF ke staženi

Hydraulická míchadla

Určeno pro míchání fermentačních jímek apod. Možno použít do vyvětraných výbušných prostředí Pohon od hydrauliky stroje, na kterém je míchadlo více »

Dávkovač

Boční míchadla

Obrovský průměr a velký dosah pro dokonalé míchání Výkonné boční pomaloběžné míchadlo celonerezové provedení pro maximální životnost vysoce efektivní míchací efekt, více »

Servisní šachta

Výložníkové míchadlo

Určeno pro míchání fermentačních a kejdových jímek atd. Možno použít do vyvětraných výbušných prostředí Pohon od hydrauliky stroje, na kterém více »